ТЕСТУВАННЯ ДЛЯ ПРОКУРОРІВ НЕ Є ОБОВ’ЯЗКОВИМ – ГПУ

24.08.2015 02:34

Проходження тестування працівниками місцевих прокуратур, запропоноване заступником Генерального прокурора України Давідом Сакварелідзе, не є обов’язковим. Про це УНН повідомили в Генеральній прокуратурі України у відповіді на запит.
У ГПУ наголосили, що кожен особисто буде вирішувати, проходити йому тестування чи ні.
“Питання проходження тестування для працівників місцевих прокуратур не є обов’язковим та буде вирішуватися кожним особисто відповідно до порядку проведення тестування для зайняття посади прокурора місцевої прокуратури, порядку проведення тестування та чотирирівневого відкритого конкурсу на зайняття посад у місцевих прокуратурах, яке затверджено наказом Генерального прокурора України від 20.07.2015 № 98 та зареєстровано в Міністерстві юстиції України 31.07.2015 за № 928/27373”, — йдеться у відповіді ГПУ.
Нагадаємо, заступник Генерального прокурора Давід Сакварелідзе наголошував, що до кінця серпня планується запустити перший етап тестування прокурорів. Також, він зауважив, що на керівні посади вже подали заявки близько 6 тисяч осіб.
Як повідомляв УНН, в.о. Генерального прокурора України та його перший заступник Юрій Севрук наголосив, що у тестах для прокурорів, які розробляв заступник Генерального прокурора України Давід Сакварелідзе, знайшли суттєві порушення. Зокрема, за результатами службового розслідування було встановлено, що Д.Сакварелідзе не отримав авторські права на тести та не отримав відповідне програмне забезпечення. Також, не були встановлені автори тестів та їх кваліфікація. Тому, Д.Сакварелідзе доручили якнайшвидше узаконити тестування.
Однак Д.Сакварелідзе заявив, що посадові особи, які публічно обговорюють помилки у текстах тестів для прокурорів, саботують процес реформування відомства. Також наголосив, що тести для прокурорів були перевірені співробітниками Академії прокуратури України.
Натомість, у Національній академії прокуратури України повідомили, що оприлюднені на сайті Генеральної прокуратури України тестові завдання не можна вважати релевантними, що унеможливлює можливість отримати будь-який експертний висновок.

comments powered by HyperComments

Последние