СБУ ЛІКВІДУВАЛА ТЕРОРИСТИЧНИЙ ОСЕРЕДОК “ДНР”

23.08.2015 20:31

На Донеччині правоохоронці заблокували діяльність терористичної мережі “ДНР”, що функціонувала на території міст Костянтинівка і Дружківка. Про це УНН повідомили у прес-службі СБУ.
Під час окупації населених пунктів Костянтинівка і Дружківка бойовиками “ДНР” члени мережі були завербовані “спецслужбами”. Вони брали безпосередню участь у захопленні місцевих органів влади, збирали та передавали терористам відомості щодо проукраїнськи налаштованих громадян, а також зі зброєю чергували на блокпостах.
За місцем проживання зловмисників провели обшуки, під час яких вилучили карабін Симонова з оптичним прицілом, дві нарізні та 11 гладкоствольних рушниць, велику кількість набоїв, 10 мобільних телефонів, комплекти військової камуфльованої форми, 4300 доларів, 6000 євро, 5000 гривень, а також значну кількість виробів із золота.
Також знайшли посвідчення працівника Федеральної міграційної служби РФ, паспорти і трудові книжки шести громадян України, які сепаратисти, можливо, використовували у протиправній діяльності.
Чотирьох членів угруповання затримали, ще двох — оголосили у розшук.
Тривають невідкладні слідчі дії.

comments powered by HyperComments

Последние