З ПОЧАТКУ РОКУ МІНОБОРОНИ ОТРИМАЛО НА ЖИТЛО ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ 100 МЛН ГРН

23.08.2015 11:27

На будівництво та отримання житла для військовослужбовців за січень-липень поточного року Міноборони отримало більше 100 млн грн. Про це під час брифінгу повідомив речник Генерального штабу Збройних сил України Владислав Селезньов, передає УНН.
"У січні-липні Міноборони отримало з держбюджету на будівництво та придбання житла для військовослужбовців більше 100 млн грн. Майже 37 млн грн вже використано для придбання 96 готових квартир у селищі Михайлівка-Рубежівка Київської області, а також на оплату будівництва 129 квартирного будинку в Черкасах. Також кошти використано на роботи з коригування кошторисної документації на 19 об'єктах власного будівництва та реконструкції", - зазначив В.Селезньов.
За його словами, Міноборони взяло зобов’язання на придбання та будівництво житла більше ніж на 72 млн грн. На сьогодні в житловій комісії гарнізонів підписали розподіл 206 квартир для сімей військовослужбовців, із них 155 службові та 51 квартира для постійного проживання.
Як повідомляв УНН, понад 40 млн грн надійшло в бюджет Дніпропетровської області на квартири для сімей загиблих в АТО та військових із І та ІІ групою інвалідності.

comments powered by HyperComments