В.МЕДВЕДЧУК: УКРАЇНСЬКИЙ УРЯД РАДШЕ УЩЕМИТЬ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНЦІВ, НІЖ ВІДМОВИТЬ СОРОСУ

23.08.2015 08:24

Безкоштовні поради відомого мільярдера Джорджа Сороса викликають сумніви у своїй щирості та спрямованості на благо українців, адже він знаний тим, що ніколи не втратить можливості отримати зиск. А прозахідний уряд України не зможе відмовити відомому на весь світ бізнесмену, навіть якщо це зашкодить українцям. Про це лідер Громадського руху “Український вибір” Віктор Медведчук написав у своєму блозі, передає УНН.
“Американський мільярдер Джордж Сорос так перейнявся долею України, що невпинно продукує все нові і нові ідеї по порятунку її економіки. Ентузіазм невтомного дбайливця про благо, загрузлої в корупції і злиднях країни не охолодили ні провал його геніального „плану Маршалла-2“, ні відмова інвесторів терміново виділити Україні 50 млрд доларів”, — написав В.Медведчук.
Тепер, нагадав громадський діяч, “великий філантроп” закликає кредиторів списати Україні борги і нарікає, що в переговорах з кредиторами про реструктуризацію зовнішнього боргу “не вистачає третього учасника, який спонукав би сторони до примирення (очевидно, маючи на увазі себе — лобіста і адвоката уряду євроінтеграторів)”.
“Закликаючи міжнародних кредиторів розлучитися з мрією про повернення виділених кредитів у повному обсязі, Сорос звинувачує їх у тому, що вони не хочуть втрачати свої гроші, списуючи частину зовнішнього боргу України: „Чому б не визнати, що справа йде саме так, а не намагатися переконати Україна, що полегшення боргового тягаря — це погано для країни?“
Така зворушлива філантропія могла б розтопити серце будь-якого українця, якби не одне „АЛЕ“: закликаючи інвесторів вкладати в українську економіку гроші, а кредиторів — списувати Україні борги, сам мільярдер не поспішає жертвувати і цента на порятунок нашої країни”, — зауважив В.Медведчук.
Він зауважив, що на поради Сорос не скупиться.
“Кого на який керівний пост в Києві призначити, у якого міжнародного кредитора яку суму попросити, які галузі в першу чергу приватизувати, як реформувати енергетичний сектор... він давно вже вирішив. Звичайно, Джордж Сорос — безперечний авторитет в питаннях біржових спекуляцій і афер, однак навряд чи цей його талант згодиться українському народу. Зате реформаторам- „камікадзе“, які готові пустити з молотка державне майно, стане в нагоді напевно. Крім того, слід враховувати і особисті комерційні інтереси мільярдера і пам’ятати: він завжди там, де можливі великі фінансові спекуляції, і ніколи нічого не робить, якщо не впевнений в отриманні прибутку (точніше — надприбутків)”, — вважає В.Медведчук.
Він зауважив, що саме тому й насторожують його ідеї приватизації українського енергосектору, аграрні або інфраструктурні проекти. Втім, як зауважив громадський діяч, мільярдер і не приховує справжніх цілей своїх інвестиційних планів: “Я би вклав 1 млрд доларів. Це повинно принести прибуток. Мій фонд матиме зиск від цього”.
“Саме тому ідея Сороса реформувати український енергоринок викликає серйозні сумніви в тому, що від цього виграє український народ, а не американський мільярдер. Сорос ніколи не приховував свого інтересу до вітчизняного енергосектору, а нинішній прозахідний режим готовий швидше ущемити інтереси українців, ніж відмовити всесвітньо відомому біржовому спекулянтові.
Безкоштовні поради Сороса, як і горезвісний сир у мишоловці, обходяться занадто дорого тим, хто їм слідує. Тому й не викликає сумнівів, що за порадами міжнародним кредиторам списати борги України стоять особисті комерційні інтереси мільярдера”, — вваж є В.Медведчук.

comments powered by HyperComments

Последние