УКРАЇНА ПОСИЛИТЬ СПІВПРАЦЮ ЗІ СВІТОВИМ БАНКОМ

22.08.2015 08:38

Створення проектного офісу та спрощення процедур прискорить модернізацію. Про це УНН повідомили у прес-службі Кабінету міністрів.
У ході зустрічі з директором Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Чімяо Фаном сторони обговорили питання підвищення ефективності співпраці та реалізації започаткованих проектів.
Віце-прем'єр-міністр Геннадій Зубко звернувся із пропозицією до Світового банку переглянути технічні процедури та терміни погодження проектних рішень.
“В кризових умовах процедурні затримки спільних проектів є неприйнятними ні для України, ні для Світового банку”, —  наголосив він.
Урядовець запропонував створити робочу групу із представників Мінрегіону та Світового банку, яка напрацює пропозиції щодо змін у операційних посібниках та технічних завданнях для майбутніх проектів, що реалізуються Світовим банком в Україні.
“Реформи не можуть чекати. Потрібно враховувати ситуацію, в якій опинилася Україна зараз, а також прибрати ті перешкоди та проблеми, які виникли при виконанні попередніх проектів”, — підкреслив Г.Зубко.
Як повідомляв УНН, 25 червня віце-прем’єр-міністр України Г.Зубко повідомив про те, що подальші реформи в країні потребують змін до Конституції. Він також зауважив, що стан виконання реформи за оцінкою міжнародних експертів, громадських організацій, проектного офісу реформ при Національній раді реформ становить 46% від запланованого до реалізації у 2015 році.

comments powered by HyperComments

Последние