РЕКОРДНУ КІЛЬКІСТЬ ВІДПОЧИВАЛЬНИКІВ ЗАФІКСУВАЛИ НА ХЕРСОНЩИНІ

22.08.2015 06:10

Через окупацію Криму на Херсонщину приїхала рекордна кількість туристів. Про це УНН повідомили в Управління туризму Херсонської облдерадміністрації. На сьогоднішній день в регіоні вже відпочили більше 2-х мільйонів туристів. Останній раз таку кількість відпочивальників було зафіксовано у 2013 році, передає кореспондент УНН.

“Кількість відпочивальників перевищила наші очікування. Люди їдуть з усієї України та з близького зарубіжжя. Багато приїхало туристів із Білорусії. Ми провели досить потужну промоушн компанію, особливо на Західній Україні. Це дало свої результати. Люди побачили, що у нас все спокійно і мирно, що Херсонщина гостинна і патріотична територія”, — розповів УНН директор Департаменту зовнішньоекономічної діяльності, туризму та курортів облдержадміністрації Сергій Шкарупа
Аби залучити до відпочинку в області ще більше людей, у цьому році запровадили декілька нових фестивалів, а також відкрили сучасні табори. На Арабатській стрілці стартував проект “Арабатські емірати”, що передбачає ряд заходів для відпочинку молоді, з проведенням тренінгів, майстер-класів і розважальною програмою.
У Залізному Порті номера у готелях та пансіонатах зайняті до вересня. На пляжі немає жодного вільного місця із самого ранку.
Нагадаємо, у минулому році, через окупацію Криму та облаштування на території області блокпостів туристи побоялися їхати відпочивати у регіон. Станом на липень2015 приїхало у два рази більше людей, ніж у минулому році.
Загалом на Херсонщині облаштовано 200 кілометрів пляжної зони та близько 105 пляжів.

comments powered by HyperComments

Последние