МІНФІН ПЛАНУЄ ВСТАНОВИТИ МІНІМАЛЬНУ ЗАРПЛАТУ НА РІВНІ 52 ЄВРО - С.АРБУЗОВ

21.08.2015 22:41

 Міністерство фінансів планує встановити мінімальну зарплату з 1 січня 2016 року на рівні 1,378 тис. грн, а прожитковий мінімум - 1,33 тис. грн, що становить близько 52 євро. Про це повідомив колишній перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов на своїй сторінці у Facebook, передає УНН.
“Такі плани озвучені в листі Мінфіну головним розпорядникам бюджетних коштів. 1300 гривень - це приблизно 52 євро. Це не просто найменша мінімальна зарплата в Європі, нижче ніж у Молдові, це одна з найменших зарплат в світі. Рівень найбідніших африканських країн. Те, що нинішній Кабмін не дуже переживає через проблеми співгромадян, не новина. У цьому плані мінімальна зарплата, на яку працюючій людині неможливо навіть мінімально прожити, нікого вже не шокує. Але те, що уряд не думає про економіку і власні перспективи, дурість, яка є за межами навіть для нинішніх "камікадзе", — зазначив С.Арбузов.
За словами політика, перетворюючи Україну на країну жебраків, уряд позбавляє її майбутнього.
“Очевидно, що без нормального внутрішнього ринку, без платоспроможного попиту на ньому жодне економічне зростання неможливе в принципі. Точно так само, як неможливо залучення зарубіжних інвестицій, оскільки будь-які інвестори, які вирішили виробляти у нас продукцію, в першу чергу будуть цікавитися, а кому ж вони її зможуть тут продавати. А лише потім думати про експорт. Адже, очевидно, щоб продавати ті ж автомобілі в Європу чи Росію, простіше побудувати завод в Польщі або під Москвою, а не в Україні, охопленій перманентною політичною кризою. Таким чином, перетворюючи Україну на країну жебраків, уряд сам рубає гілку, на якій сидить. Але це півбіди. Більша проблема в тому, що вона позбавляє країну майбутнього”, — зазначив С.Арбузов.

comments powered by HyperComments

Последние