ЗА ПІВРОКУ В УКРАЇНІ ВВЕДЕНО В ЕКСПЛУАТАЦІЮ ПОНАД 3 МЛН КВАДРАТНИХ МЕТРІВ ЖИТЛА

21.08.2015 20:40

За січень–червень 2015р. в Україні прийнято в експлуатацію 3,314 млн кв.м. загальної площі житла. Про це УНН повідомляє з посиланням на інформацію Державної служби статистики України.
Переважну частину (52,9%) загального обсягу житла прийнято в експлуатацію в одноквартирних будинках, 46,8% — у будинках із двома й більше квартирами та 0,3% — у гуртожитках.
Загальна площа прийнятого в експлуатацію житла за січень—червень 2015р. порівняно з відповідним періодом попереднього року зменшилась на 18,2%.
Слід зауважити, що дані наведені без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини зони проведення антитерористичної операції.
Як повідомляв УНН, найбільший столичний забудовник ПАТ ХК “Київміськбуд” не планує зупиняти жодного будівництва пори складну ситуацію в Україні. За словами Голови правління — президента ПАТ “ХК “Київміськбуд” Ігоря Кушніра, сьогодні холдинг веде роботи на 53 будівельних майданчиках. Цього року, повідомив президент компанії, планується здати в експлуатацію 27 будинків загальною житловою площею понад 360 тисяч квадратних метрів.

comments powered by HyperComments

Последние