АДВОКАТИ ЗАСУДЖЕНОГО ДО СМЕРТІ ДЖ.ЦАРНАЄВА ПРОСЯТЬ ПЕРЕГЛЯДУ СПРАВИ

21.08.2015 20:22

Адвокати уродженця Чечні Джохара Царнаєва, засудженого до смертної кари за організацію вибухів під час Бостонського марафону в квітні 2013 року, клопотали про перегляд справи Дж.Царнаєва в іншому суді, передає УНН з посиланням на ВВС.
Клопотання за підписом адвокатів Дж.Царнаєва було подано до окружного суду штату Массачусетс рано вранці у вівторок. Як сказано у клопотанні, "безпрецедентний рівень публічності" процесу у справі Дж.Царнаєва, в тому числі інформаційний фон, зокрема, в соціальних мережах, вплинув на рішення присяжних.
Як йдеться в документі, відмова судді перенести розгляд справи в інший округ, де суспільні настрої були б не настільки напружені, зробив істотний вплив на результат процесу.
В кінці червня суд на підставі вердикту присяжних засудив Дж.Царнаєва до смертної кари. Його визнали винним в організації вибухів на фінішній прямій Бостонського марафону в 2013 році.
Нагадаємо, 15 квітня 2013 під час Бостонського марафону відбувся вибух, в результаті якого загинули три людини, ще 264 отримали поранення.

comments powered by HyperComments

Последние