КИЯНИ ЗНОВУ ВИШИКУЮТЬСЯ У ЧЕРГИ ДО БЮВЕТІВ

21.08.2015 16:56

Київська міська державна адміністрація не виключає повторного відключення холодної води в столиці через проведення ремонтних робіт на головному міському самопливному каналізаційному колекторі, пише УНН з посиланням на “KievNews”.
Заступник голови КМДА Петро Пантелєєв заявив про можливе повторне відключення холодної води в деяких районах столиці. Чиновник пояснив, що ремонтні роботи на міському колекторі триватимуть до жовтня, тому мешканців міста, можливо, знову залишать без холодної води.
“Ми бачили, на що перетворилися відключення води 6-8 серпня, коли без холодного водопостачання залишилися деякі будинки Оболонського, Подільського та Шевченківського району. Це більше було схоже на знущання — без попереднього повідомлення в кранах киян стала пропадати холодна вода. Люди змушені були шикуватися у величезні черги біля бюветів, щоб набрати кілька літрів води хоча б попити. І все це відбувалося, коли стовпчик термометра показував 35 градусів спеки! Пенсіонери непритомніли в цих чергах! Влада не організували жодного підвезення питної води, не дали людям набрати її хоча б у каструлі і тазики, просто взяли і вирубали водопостачання. Подібне наплювацьке ставлення до людей ми спостерігаємо в багатьох соціальних сферах міста”, — говорить один з лідерів громадського руху “Рух за реформи” Георгій Нагірний.

comments powered by HyperComments

Последние