Е.СВІТОЛІНА ПОДОЛАЛА ПЕРШИЙ РАУНД ТЕНІСНОГО ТУРНІРУ В ЦИНЦИНАТІ

21.08.2015 13:20

Українська тенісистка Еліна Світоліна у першому раунді турніру WTA Premier 5 - Western & Southern Open в американському Цинцинаті, з призовим фондом 2 млн 700 тисяч доларів – взяла гору у трьох сетах над американкою Елісон Ріск – 6:2, 4:6, 6:0, передає кореспондент УНН.
Поєдинок тривав 2 години 5 хвилин, особливо впертою була боротьба в перших двох партіях, у яких суперниці по черзі виграли.
Загалом ця перемога стала третьою для Світоліної в історії її стосунків на корті з досвідченішою американкою - досі Еліна вигравала у Елісон також у трьох партіях 2012 році, а також нещодавно у Стенфорді.
У другому раунді Е. Світоліна виходить на переможницю пари Ежені Бушар (Канада) – Катерина Бондаренко (Україна). Ці тенісистки мають зіграти сьогодні.
Нагадаємо, що на чоловічому турнірі в Цинцинаті очікуване українське протистояння в другому раунді не відбудеться, оскільки австралієць Бернард Томіч здолав Сергія Стаховського (6:4, 6:3) і тепер саме він зустрінеться в другому раунді з Олександром Долгополовим.

comments powered by HyperComments