Н.САВЧЕНКО У РОСТОВІ-НА-ДОНУ СЬОГОДНІ ВІДВІДАЄ СЕСТРА

21.08.2015 08:39

 Суд дозволив сестрі народного депутата, української льотчиці Надії Савченко - Вірі у вівторок зустрітися у Ростові-на-Дону із льотчицею. Про це Віра Савченко розповіла у коментарі кореспонденту УНН.
За словами В.Савченко, її сестра Надія трохи впала духом.
"Все стоїть на місці, і Надя вже втомилася від цього. Вона тримається, але їй дуже важко", - розповіла В.Савченко.
Вже сьогодні, 18 серпня, Віра прибуде у Ростов-на-Дону, щоб побачити сестру, оскільки суд дозволив Надії побачити рідних.
"Мені і мамі дали дозвіл на побачення. Я вже завтра буду там, зустрінуся з консулом і поїду до Наді. Вона дуже просила мене приїхати", - відзначила сестра льотчиці.
В.Савченко також додала, що після етапування Н.Савченко з Москви до Ростовської області, стало важче отримувати від неї вісті, оскільки, зі слів В.Савченко, у СІЗО, де зараз утримують Надію, пильно стежать за листами.
В.Савченко зазначила, що виходячи зі спілкування з адвокатами сестри, швидше за все Надію засудять, але її остаточна доля вирішуватиметься на дипломатичному рівні.
Як повідомляв УНН, у Росії Н.Савченко звинувачують у причетності до загибелі російських журналістів на сході України і незаконному перетині кордону. Вона всі звинувачення відкидає.

comments powered by HyperComments

Последние