КІЛЬКІСТЬ ЖЕРТВ ТЕРАКТУ В БАНГКОКУ ЗРОСЛА ДО 20 ОСІБ

21.08.2015 05:23

Число жертв вибуху, що прогримів в Бангкоку в понеділок увечері, збільшилася до 20 осіб. Про це повідомив центр екстреної медицини "Ераван", передає УНН.
У столиці Таїланду після теракту посилені заходи безпеки на транспорті та в аеропортах - вилітаючим пасажирам рекомендується виїжджати за 5-6 годин до відправлення рейсу. Місце події все ще оточене силовиками, провідними розслідування. За рішенням влади в Бангкоку закриті всі школи, однак продовжують працювати банки та державні установи. "Немає необхідності у введенні надзвичайного стану. Ситуація під контролем", - заявив офіційний представник Національної ради з підтримки миру і порядку Вінтхай Суварі.
Вибух прогримів близько 19:00 за місцевим часом в понеділок на жвавому перехресті Ратчапрасонг - в діловій та туристичній частині міста поблизу від великих торгових комплексів. Пристрій спрацював всього в декількох метрах від святилища індуїстському богу Еравану. На цьому місці завжди багатолюдно - віруючі підносять молитви і запалюють пахощі, а численні туристи спостерігають за барвистим поданням, під час якого тайські дівчата співають і танцюють в національних костюмах. Поруч з цим місцем розташовані такі популярні заклади як торговий комплекс "Централ Ворлд", "Гайсон Плаза", а також готель "Ераван".
За даними правоохоронних органів, поранення при вибуху отримали понад 120 осіб. Серед 20 загиблих - туристи з Китаю і Філіппін. У поліції також уточнили, що вибуховий пристрій був закладений під тротуар поруч зі святилищем. Раніше влада припускала, що бомба була закладена в мотоцикл, що припаркувався на перехресті.

comments powered by HyperComments

Последние