ВЕЛИКОБРИТАНІЯ ПОСИЛИТЬ ВПЛИВ НА УКРАЇНУ ЧЕРЕЗ ВЧИТЕЛІВ І МОЛОДЬ

20.08.2015 22:26

Великобританія має намір посилити свою присутність в Україні в сфері освіти, культури та громадянського суспільства, передає УНН з посиланням на видання "Известия".
Британська рада розробила рекомендації для своїх органів влади — зокрема, пропонується залучати стипендіями молодь України в англійські вузи, проводити перепідготовку вчителів англійської мови, стимулювати британські НКО фінансувати українські проекти тощо. Згідно з результатами дослідження Британської ради, 54% українців хочуть, щоб Україна вступила в Європейський союз, і майже половина молоді планує емігрувати на Захід.
Британська рада працює на Україні протягом 23 років. У 2014-2015 роках у заходах ради взяло участь більше 4,5 млн українців — в основному ведеться робота по просуванню англійської мови. Так, близько 3 тис. студентів на рік вивчають англійську мову в Британській раді, більше 800 тис. українців використовують онлайн-курси організації. А в червні Британська рада спільно з офісом зв’язку НАТО в Україні відкрили безкоштовні курси англійської для колишніх військовослужбовців. Також проводяться різні виставки, фестиваль Театр HD, проект “Активний громадянин” для розвитку лідерських якостей, оголошуються конкурси та стипендії для українців.

comments powered by HyperComments

Последние