ЗА ВИХІДНІ У САЛЬВАДОРІ ВБИЛИ 50 ОСІБ

20.08.2015 19:28

Більше 50 осіб було вбито в Сальвадорі за минулі вихідні. Як повідомив 17 серпня голова Національної поліції Маурісіо Рамірес Ландаверде, це найвищий рівень насильства з початку року, передає УНН з посиланням на ТАСС.
За його даними, 15 серпня в країні було вбито 14 осіб, а 16 серпня - 40. При цьому більше половини з них загинули під час зіткнень вуличних банд між собою і з співробітниками правоохоронних органів. За даними Інституту судової медицини, в поточному місяці в Сальвадорі щодня вбивають близько 25 осіб.
Незважаючи на вкрай напружене становище в сфері громадської безпеки, керівництво збройних сил і поліції не має наміру вводити в ряді районів країни стан облоги для боротьби з криміналом. На думку міністра національної оборони Давида Пайеса, насильство потрібно зупиняти "іншими методами", в тому числі "юридичними інструментами". "Це не звичайна злочинність, коли в країні більше 60 тис. членів вуличних банд. Відповідь, яку зобов'язана дати держава, не повинна бути стандартною", - привело його слова сальвадорського видання Prensa Grafica.
Збройні сили Сальвадора за чисельністю більш ніж в два рази поступаються вуличним бандам. Найбільші і жорстокі з них - "Мара Сальватруча" і "Баррио 18" - поширили свій вплив далеко за межі невеликого центральноамериканської держави. До кінця липня в країні з населенням понад 6,3 млн осіб було зареєстровано понад 2,85 тис. вбивств. Жертвами злочинців стали в тому числі 42 співробітника правоохоронних органів. З початку року тільки в 16 муніципалітетах Сальвадору, де проживають всього 57,1 тис. чоловік, не було відзначено жодного вбивства.

comments powered by HyperComments

Последние


17:04Светодиодный профиль