У ЗСУ ПРИЗВАЛИ ЛИШЕ ТРЕТИНУ З ТИХ, ХТО ПРОЙШОВ МЕДКОМІСІЇ - МІНОБОРОНИ

20.08.2015 18:33

Під час шостої хвилі мобілізації в ЗСУ призвали лише третину з тих, хто пройшов медкомісії. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив полковник, спікер Міністерства оборони з питань мобілізації Олександр Правдивець, передає УНН.
За його словами, дійсно план по мобілізації бійців у ЗСУ був виконаний трохи більше, ніж на 50%, однак почасти це пов'язано з тим, що відбір був жорсткий.
"На сьогоднішній день плани виконані трохи більше, ніж було анонсовано 50%. Але відсоток його виконання виник не тому, що у нас неявка велика, або ухилення, корупція і т. д. Начальником Генштабу була поставлена задача збільшити і поліпшити якість призовного ресурсу", - сказав Правдивець.
За словами полковника, враховувалося не тільки фізичний стан призовників, а й психологічний, щоб уникнути негативних наслідків на полігонах, у зоні АТО або після повернення з війни.
"По відношенню до тих, хто пройшов медичну комісію, ми майже призвали лише третю частину. І в першу чергу це не тільки фізичний стан здоров'я задовільний, але і морально-психологічний. Складна мобілізація, але ми на 10 тис. осіб призвали більше, ніж у попередні черги мобілізації завдяки впровадженню комплексного підходу до комплектування ЗСУ з залученням на військову службу за контрактом. Близько 6 тис. осіб ми залучили за контрактом", - сказав Правдивець.
Нагадаємо, що сьогодні, 17 серпня, закінчується шоста хвиля мобілізації.

comments powered by HyperComments

Последние