БОЙОВИКИ ПРОВОКУЮТЬ УКРАЇНСЬКУ СТОРОНУ ЗІРВАТИ МІНСЬКІ ДОМОВЛЕННОСТІ - С. ГАЛУШКО

20.08.2015 15:58

Терористи чинять сукупність протиправних дій, покликаних спровокувати українську сторону і зірвати Мінські домовленості. Про це в ефірі "5 каналу" розповів заступник начальника управління Міністерства оборони України Сергій Галушко, передає УНН.
"Це скоординована діяльність незаконних збройних формувань щодо зриву Мінських домовленостей, провокування української сторони, посилення паніки серед населення та особового складу. Тобто сукупність певних протиправних дій щодо зриву Мінських домовленостей", - зазначив він.
Як повідомляв УНН, конфлікт на сході України розпочався в середині квітня 2014 року, коли озброєні групи бойовиків почали захоплювати адмінбудівлі та відділки міліції у містах Донбасу.
Українська влада у відповідь заявила про проведення Антитерористичної операції із залученням Збройних сил. Поступово протистояння переросло у масштабний воєнний конфлікт.
Низка українських політиків називають події на сході України "гібридною війною" Росії проти України.
В ООН заявили, що з середини квітня на сході України загинули понад 6000 осіб.
24 червня в ПАРЄ ухвалили резолюцію, у якій було прямо сказано, що окремі райони Луганська і Донецька окуповані російськими військами.

comments powered by HyperComments

Последние