ГЕНСЕК ООН ЗАКЛИКАВ ДО ДЕЕСКАЛАЦІЇ СИТУАЦІЇ В УКРАЇНІ

20.08.2015 14:40

Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун висловив серйозну тривогу з приводу загострення обстановки на сході України і закликав всі сторони вжити "термінових кроків із деескалації ситуації", передає УНН з посиланням на ТАСС.
"Генеральний секретар серйозно стривожений зростанням рівня насильства на сході України останнім часом, яке призвело до смерті цивільних осіб з обох боків лінії зіткнення", - йдеться в його письмовій заяві.
Пан Гі Мун вказав на неприпустимість порушення режиму припинення вогню і закликав усі сторони "продовжувати діалог і повністю слідувати духу і букві мінських домовленостей".
Він також заявив про необхідність "вжити термінових кроків із деескалації ситуації" і "запобігти розкручування спіралі насильства, яка може призвести до ще більшого числа смертей, страждань людей і руйнування інфраструктури, а також негативно вплинути на стабільність в регіоні".
У ніч на 17 серпня бойовики ДНР розпочали масований обстріл із важкої артилерії передмість Маріуполя Донецької області. Під обстріл бойовиків потрапило селище Сартана.
Внаслідок артилерійського обстрілу у селищі Сартана загинуло двоє мирних мешканців: чоловік та молода жінка. Поранень зазнали мирні мешканці, серед яких 10-річна дитина.

comments powered by HyperComments

Последние