МАРКОВА МОЖУТЬ ЗВІЛЬНИТИ З-ПІД ВАРТИ ДО КІНЦЯ ТИЖНЯ

19.08.2015 23:56

Захист екс-депутата Ігоря Маркова, затриманого в Італії по лінії Інтерполу, підготував документи із запитом про його звільнення з-під варти.

"Ми представимо вимогу про звільнення Маркова завтра або в середу. Суд має прийняти рішення до п'ятниці", - цитує адвоката Енріко Скопезі ТАСС.

Він пояснив, що мова йде про звільнення з-під варти, проте Марков не зможе покинути Італію, поки не буде розглянуто запит київської влади про його екстрадицію. Всі документи повинні бути подані у 40-денний строк.

"Але це дуже довгий процес, розгляд питання про екстрадицію може зайняти кілька місяців, і ми сподіваємося, що Марков зможе чекати його під підпискою про невиїзд", - уточнив Скопезі.

14 серпня суд Генуї залишив Маркова під арештом і врахував його відмову від негайної екстрадиції. На запитання судді про те, чи хоче він відправитися на батьківщину, Марков відповів негативно, розповівши, що в Україні буде зазнавати політичних переслідувань.

Згідно з твердженнями італійської влади, при затриманні Марков повідомив, що крім українського у нього є російське громадянство.

У генконсульстві РФ в Генуї поінформували, що до них запиту про надання консульської підтримки Маркову не надходило.

На Апенніни Марков приїхав, за його словами, щоб провести зустрічі з італійськими політиками, однак не уточнив, з якими саме.

comments powered by HyperComments