ТЕРОРИСТИ ЗВІЛЬНЯЮТЬ ЗЛОЧИНЦІВ, АБИ ТІ ВОЮВАЛИ НА ЇХ БОЦІ

19.08.2015 12:21

Сьогодні, 17 серпня, з опівночі і до 18 години активність бойовиків у зоні АТО суттєво зменшилася. Вже традиційно, найбільше обстрілів наших позицій з озброєння, калібр якого понад 100 міліметрів було у темну пору доби, рлвідомляє прес-центр АТО.

Так на Донеччині, близько опівночі, бойовики з танку били по Новомихайлівці. А майже о 1 по Первомайському і о 2 ночі по Красногорівці працювала ворожа 122-міліметрова артилерія. Також, упродовж дня, під вогнем 120-міліметрових мінометів були наші опорні пункти у Верньоторецькому і Красногорівці.

Поблизу Маріуполя, злочинці двічі обстрілювали селище Старогнатівка. А близько 13 і 15 години по цьому ж населеному пункту била ворожа 122-міліметрова артилерія.

В той же час, за нашими оперативними даними, в незаконних збройних формуваннях виникають серйозні кадрові проблеми. Аби поповнити лави злочинного війська, найманці залучають особовий склад так званої народної міліції та пенітенціарної служби. Не гребують окупанти і злочинцями. Вже незабаром близько 100 засуджених Слов’яносербської виправної колонії №60 воюватимуть за самопроголошені республіки. Крім того, аби мотивувати на помсту мешканців Донбасу, окупанти нерідко самі ведуть вогонь по цивільним будинкам, а згодом звинувачують українську армію.

Прес-центр штабу АТО в чергове заявляє, Збройні Сили України не застосовують озброєння по мирних оселях мешканців Донбасу, навіть якщо за інформацією розвідки там перебувають бойовики.

comments powered by HyperComments

Последние