МІНКУЛЬТ НАЗВАВ ДЖАЗМЕНІВ, ЯКИМ ЗАГРОЖУЮТЬ САНКЦІЇ ЗА ВІЗИТ ДО КРИМУ

18.08.2015 18:53

Міністерство культури опублікувало список іноземних музикантів, які планують взяти участь у так званому Koktebel Jazz Party. Днями Мінкульт уже попередив виконавців про те, що вони можуть потрапити під санкції за участь у цьому заході.

«У зв’язку із намірами діячів культури – громадян іноземних держав відвідати окуповану територію АР Крим для участі в Міністерство культури України звертає увагу на те, що така поїздка не погоджена з українською стороною», - йдеться у повідомленні Мінкульту.

Чиновники нагадали, що в`їзд та виїзд на окуповану територію АР Крим здійснюється відповідно до Порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України відвід 4 червня 2015 р. № 367.

У разі порушення встановленого Порядку до порушників будуть застосовані визначені законодавством України обмеження.

«Прибуття іноземних діячів культури на цей захід матиме прямий наслідок у вигляді заборони їхнього в`їзду на територію України» - наголосив віце-прем`єр-міністр - міністр культури В`ячеслав Кириленко.

Заявлено, що у фестивалі планують взяти участь Afromania, Red Square Band, Георгій Мелікішвілі, Георгій Юфа, Андрій Давидян, Авішай Коен, Андрій Давидян, Вагіф Садіхов, Валерій Пономарьов, Віл Джонс, Володимир Нестеренко, Гері Бартц, Грег Тарді, Гурт Four Tenors, Дебора Браун, Дмитро Мосьпан, Енвер Ізмайлов, Ерік Девіс, Євгеній Рябой, Ігор Бутман, Ігор Золотухін, Ірина Роділєс, Лариса Доліна, Маріам Мерабова, Нешіт Вейтс, Олексій Кузнєцов, Павло Сурков, Том Харрелл.

Цікаво, що до списку потрапив народний артист України, гітарист-віртуоз Енвер Ізмайлов, відомий своєю проукраїнською позицією. На сайті музиканта немає ані підтвердження, ані спростування інформації про участь Ізмайлова в фестивалі.

comments powered by HyperComments