ЩОДО ОБСТАНОВКИ НА УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКОМУ КОРДОНІ ТА В ЗОНІ ПРОВЕДЕННЯ АТО

18.08.2015 15:42

Обстановка в зоні проведення антитерористичної операції залишається напруженою. Протягом доби російські найманці продовжували порушувати режим припинення вогню.
Терористи двічі відкривали вогонь із БМП, АГС та стрілецької зброї по блокпосту «Мар’їнка», на якому несуть службу прикордонники та військовослужбовці ЗСУ. Стрільба велася з н.п. Олександрівка, що на неконтрольованій території. Крім того на південно-західній околиці н.п. Верхньоторецьке, в районі залізничного переїзду по прикордонному наряду, який рухався на бронеавтомобілі «Кугуар», вівся мінометний вогонь.  Постраждалих серед українських військових немає.
Загалом в межах Донецької та Луганської областей прикордонні наряди та підрозділи ЗСУ зафіксували політ 4 безпілотники, які бойовики використовують для здійснення повітряної розвідки місць дислокації українських військових.
Також прикордонний наряд виявив безпілотний літальний апарат та два вертольоти «Мі-8» на адміністративній межі між Херсонською областю та тимчасово окупованою територією АР Крим.
Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи щодо припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними нарядами та зведеними мобільними групами, які діють в зоні проведення АТО, затримано 5 транспортних засобів. Автівки перевозили без належних документів понад 8 тонн продуктів харчування та  алкогольних напоїв на суму майже 170 тисяч гривень. Крім того, вони намагалися об’їхати контрольні пункти, що були на їх шляху. Наразі транспортні засоби з товарами передані представникам фіскальної служби для прийняття правового рішення

comments powered by HyperComments

Последние