«АНОНІМНИЙ ЧАТ З РЕАЛЬНИМ АРТЕМОМ» - НОВИЙ ДОДАТОК ДЛЯ IOS

17.08.2015 02:06

Зараз щоб завоювати аудиторію, додатком для спілкування потрібно бути унікальним, цікавим і веселим. Уже недостатньо просто давати користувачам можливість обмінюватися повідомленнями, відправляти стікери і пересилати файли. Більше цікавих новинок дивіться на "Telegram video".

Молоді люди (а саме вони і складають основну частину аудиторії будь-якого мессенджера) хочуть чогось нового, яскравого і захоплюючого.

Розробники з України спробували запропонувати користувачам новий досвід, випустивши «Анонімний чат з реальним Артемом». Додаток зроблено під iOS і доступно в iTunes. «Анонімний чат з реальним Артемом» - новий додаток для iOS

Хто такий Артем, і про що з ним говорити?

Артем - це анонімний iPhone друг. Артему можна надсилати текстові повідомлення, фото і смайли. Артем готовий давати поради і просить задавати йому питання.

Для тих, хто не знає, про що запитати Артема, на сайті продукту в розділі «WTF?» Є приклади. Судячи з них, Артем готовий підказати, який фільм подивитися, що з'їсти на вечерю і як влаштувати особисте життя.

Творці додатка стверджують, що Артем - це не чат-бот, а реальна людина, яка з радістю відповість всім, хто йому пише.

Як повідомляє ain.ua, творці додатка планують випустити версію для Android і монетизувати свій продукт за допомогою програми-супутника.

Хто такий Артем, і про що з ним говорітьНасколько це перспективно - поки не ясно.

Можливо, талановиті хлопці вирішили просто повеселитися. А якщо ні - ми ще напишемо про це додатку.

comments powered by HyperComments

Последние