У КИТАЇ КІЛЬКІСТЬ ЖЕРТВ ВИБУХІВ НА СКЛАДІ ХІМІЧНИХ РЕЧОВИН ДОСЯГЛА 114 ОСІБ

17.08.2015 19:00

Кількість жертв вибуху на складі в портовому місті Тяньцзінь на півночі Китаю зросла до 114 осіб, 70 вважаються зниклими безвісти.

Як передає ТАСС, сьогодні Центральне китайське телебачення повідомило, що 698 осіб проходять курс лікування в місцевих медичних закладах.

Наразі опізнано тіла 54 осіб. Серед них 39 - пожежних, п‘ятеро правоохоронців і 10 жителів міста. Особи ще 60 загиблих поки що не встановлено.

За інформацією місцевого протипожежного управління, на місці події, крім рятувальників і військових, працюють додаткові команди фахівців хімічного захисту із сусідніх провінцій - Ляоніна і Цзянсу. Це пов'язано із загрозою зараження місцевості ціанідом. Тим часом, за заявами влади, основні джерела витоку хімікатів вже вдалося виявити. Продовжується робота із знезараження місцевості.


Роботу порту в місті Тяньцзінь відновлено «в штатному режимі». Про це повідомила адміністрація морської гавані.
Як повідомлялося, вибухи в Китаї сталися на складі токсичних речовин і пального 12 серпня.
Одразу після вибуху, потужність якого оцінюється в 3 тонни в тротиловому еквіваленті, в районі інциденту почалася сильна пожежа. Після нього на складі сталося ще кілька вибухів. Потужність найсильнішого з них еквівалентна 21 тонні тротилу.

comments powered by HyperComments

Последние