20 КРАЇН СВІТУ ДОМОВИЛИСЬ НЕ ВЕСТИ КІБЕРВІЙНИ ОДНА ПРОТИ ОДНОЇ

17.08.2015 15:36

20 країн світу, у тому числі США, Китай, Росія, Великобританія, Франція, Бразилія, Японія, Південна Корея та Ізраїль) вперше погодилися на обмеження своїх дій в інформаційному просторі, поки, щоправда, тільки в добровільному порядку.
Про це з посиланням на доповідь ООН пише газета "Коммерсантъ"
Повідомляється, що дані держави вперше погодилися на обмеження своїх дій в інформаційному просторі.
У доповіді йдеться, що "в глобальному середовищі інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) простежуються тенденції, які викликають стурбованість, включаючи різке збільшення кількості інцидентів, пов'язаних зі шкідливим використанням подібних технологій державами і недержавними гравцями".
Також держави домовилися "заохочувати використання ІКТ в мирних цілях і запобігати конфліктам, які виникають у результаті їх застосування".
Зокрема, вони зобов'язуються не здійснювати кібератаки на об'єкти критично важливої інфраструктури один одного, наприклад, АЕС, банки, системи управління транспортом або водопостачанням.
Крім цього, держави також зобов'язуються не звинувачувати один одного в кібератаках голослівно: "Звинувачення держав в організації і здійсненні протиправних діянь мають бути доведені".

comments powered by HyperComments

Последние