США ТА ІТАЛІЯ ВИКОНАЮТЬ СПОСТЕРЕЖНИЙ ПОЛІТ НАД РОСІЄЮ

17.08.2015 12:17

Представники США та Італії в рамках міжнародного Договору з відкритого неба з 17 по 22 серпня виконають спостережний політ над Росією.

Про це повідомляють РИА Новости.

"З 17 по 22 серпня в рамках реалізації міжнародного Договору з відкритого неба спільна місія США та Італії виконає спостережний політ над територією Російської Федерації на американському літаку спостереження ОС-135Б з аеродрому Новосибірськ", — повідомив глава російського Центру по зменшенню ядерної небезпеки Сергій Рижков.

 

Договір з відкритого неба був підписаний в 1992 році і став одним із заходів по зміцненню довіри в Європі після Холодної війни. Він діє з 2002 року і дозволяє країнам-учасницям відкрито збирати інформацію про збройні сили та заходи один одного. У договір входять більшість країн НАТО, Росія, Білорусь, Україна, Грузія, Боснія і Герцеговина та нейтральні Швеція й Фінляндія.

Раніше УНІАН повідомляв, що військові інспектори з Угорщини та Канади з 27 по 31 липня виконали спостережний політ над територією Росії в рамках Договору з відкритого неба. Інспектори з Росії виконають спостережний політ над територією Великобританії.

comments powered by HyperComments

Последние