ПОЛЬСЬКІ ПРИСЛУЖНИКИ ПУТІНА ПАКУЮТЬ ВАЛІЗИ ДО КРИМУ

15.08.2015 06:07

Польські депутати від "правих" партій "Союз реальної політики", "Свобода і правопорядок", а також "Конгрес нових правих" визнають анексію Криму і збираються після виборів відвідати півострів

Про це із посиланням на засновника і лідера цих трьох партій, депутата Європарламенту Януша Корвіна-Мікке, пишуть "Известия", передає depo.ua.

Крім того, за даними видання, польський політик схвалив вчинок французьких колег, які нещодавно відвідали анексований Крим. "Я вважаю поїздку французьких парламентаріїв до Криму правильним кроком, оскільки це визнає нинішній правовий статус Криму, адже півострів дійсно увійшов до складу Росії. Я за таку поїздку і буду намагатися її здійснити, але, на жаль, зайнятий до 25 жовтня у зв'язку зі своєю передвиборчою кампанією", - наводить коментар Коровіна-Мікке видання.

Нагадаємо, що 23 липня делегація делегація Національних зборів і Сенату Франції на чолі з депутатом Тьєррі Маріані відвідала окупований Крим. Через цю подорож міністерства закордонних справ і Франції, і України висловили своє обурення і заявили, що це - порушення міжнародного права. Українське МЗС заявило, що вимагатиме заборони в'їзду до України для всіх десяти депутатів Національних зборів та сенату Франції, які відвідали Крим.

comments powered by HyperComments

Последние