РОСІЯ ЗНЕХТУВАЛА САНКЦІЯМИ РАДБЕЗУ ООН - ДЕРЖДЕП

13.08.2015 14:15

Російська Федерація порушила санкції Ради Безпеки ООН, прийнявши у себе іранського генерала Касема Сулеймані.
Факт візиту іранського військового діяча до Росії підтвердив під час брифінгу у Вашингтоні заступник речника Державного департаменту США Марк Тонер, передає власний кореспондент Укрінформу.
«Так, ми дотримуємося такої думки», - відповів він на запитання, чи вважають США здійсненим фактом візит Сулеймані до Росії.
Водночас Тонер наголосив, що причини візиту іранського генерала до Росії поки що невідомі. «Ми розслідуємо, що було метою його приїзду та зустрічей та чи не суперечить це санкціям Радбезу ООН», – підкреслив заступник речника Держдепу.
Генерал-майор Касем Сулеймані, командир одного зі спецпідрозділів Вартових ісламської революції, включений у так званий «чорний список» ООН з 15 високопосадових військових та політичних діячів Ірану, яких підозрюють у підтримці тероризму та участі в розробці ядерної програми. Йому заборонено виїзд за межі країни.
Минулого тижня деякі ЗМІ повідомляли, що генерал-майор під час візиту до Росії обговорював поставки зброї особисто з президентом Володимиром Путіним. Втім, офіційного підтвердження цього немає

comments powered by HyperComments

Последние