РЕМОНТ СТИРАЛЬНЫХ МАШИН В КИЕВЕ

12.08.2015 01:39

Наш сервісні центр протягом багатьох років роботи якісно, швидко і недорого надає послуги з ремонту пральних машин всіх відомих марок на території Києва і передмість.

Ремонт пральних машин в Києві, особливо - нових і високотехнологічних- вимагає високої кваліфікації фахівців і професійного підходу. Дивіться детальніше ремонт стиральных машин в киеве .

Нерідко ми стикаємося з необхідністю усунення наслідків роботи горе- майстрів, які намагалися непрофесійно усунути несправність до нас.

Тому основна наша мета - зробити надання сервісно-ремонтних послуг спочатку якісно, з використанням тільки оригінальних запасних комплектуючих, за доступною і справедливою ціною.

ВИКЛИК МАЙСТРА
Великий досвід роботи кожного з наших фахівців дозволяє проводити обслуговування та ремонт пральної техніки в максимально короткі терміни, без непотрібних і витратних додаткових маніпуляцій.

Сучасне діагностичне обладнання та інструменти дозволяють зробити діагностику несправності точною, а усунення несправностей і ремонт пральних машин в Києві дійсно якісним.

Наші філії розташовуються практично в кожному районі міста, а тому майстер приїжджає на виклик в день оформлення заявки, або в будь-який зручний для Вас час.

Розуміючи цінність часу і зайнятість наших клієнтів, ми працюємо без перерв, вихідних і святкових днів.

Наш контактний центр має багатоканальні засоби зв'язку, а тому на дзвінки оператори реагують швидко.

При бажанні можна отримати безкоштовну консультацію майстра по телефону.

Для зручності зв'язку та економії Ваших коштів, що витрачаються на телефонні переговори, ми зробили доступним сервіс онлайн-заявки та можливості запитати зворотний дзвінок.

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ
Післяремонтне гарантія на ремонт пральних машин підтверджується документально і дійсна протягом періоду від місяця до року.

Ми сміливо даємо гарантійні зобов'язання, тому, що впевнені в якості ремонту і виконуваних нами робіт.

Якість роботи кожного майстра відстежується Службою контролю якості ремонту.

А в разі виникнення питань з приводу якості проведених робіт  у будь якиий час можна зв'язатися безпосередньо з керівництвом.

Всі звернення розглядаються негайно, а при наявності претензій правило «Клієнт завжди правий» є для нас неухильним.

Ми дорожимо своєю репутацією, яка напряму залежить від думки і доброго ставлення наших клієнтів.

Саме тому будемо вдячні кожному Вашого відкликання і зробимо все для того, щоб Ви залишилися задоволені.

СЕРВІС пральних машин НА ДОМУ
- це можливо. Не потрібно вирішувати складне завдання перевезення важкої і крихкою пральної машини в сервісний центр, а потім чекати її повернення.

Ремонт будь-якого ступеня складності можна зробити вдома, за умови, що у майстра є все необхідне обладнання та великий досвід роботи .Інші майстрів ми не тримаємо, а тому наш сервіс на дому надійно зарекомендував себе за багато років.

comments powered by HyperComments

Последние