МОСКАЛЬ ЗАЛУЧИВ ТЮТЮНОВУ КОМПАНІЮ «JTI УКРАЇНА» ДО ЕКСПЕРТИЗИ КОНТРАБАНДНИХ СИГАРЕТ

13.08.2015 09:35

Тютюнова компанія «JTI Україна» проводитиме експертизу вилучених нелегальних сигарет на Закарпатті. Про це йдеться у повідомленні на сайті голови Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадія Москаля, за підсумками його зустрічі із представниками компанії та керівниками силових структур області.

«Джей Ті Інтернешнл Компані» береться проводити експертизу вилучених нелегальних сигарет на предмет їх походження (сучасні методи аналізу дозволяють встановити місце виготовлення сигарет до конкретної фабрики)», – сказано у повідомленні.

Також компанія обіцяє профінансувати навчання прикордонників із Закарпатської області у відомому кінологічному центрі в Чехії. За статистикою, в країнах Європейського Союзу близько 80% контрабандних сигарет виявляють саме за допомогою спеціально натренованих собак.

Нагадаємо, наприкінці липня Геннадій Москаль  запросив в Ужгород силовиків з Угорщини, Румунії, Словаччини та Польщі для вивчення ситуації з контрабандою.

Зазначимо, «Джапан Тобакко Інтернешнл Україна» (JTI Україна) входить до групи компаній Japan Tobacco International (JTI), яка є одним з провідних виробників тютюнових виробів у світі. В Україні JTI працює з 1993 року (до 1999 року – як RJ Reynolds) і на сьогодні займає другу позицію серед тютюнових компаній країни.

comments powered by HyperComments

Последние