ПЕРЕД ЗАЛІЗНИЧНИМ ВОКЗАЛОМ ПОСТАВЛЯТЬ ШЛАГБАУМИ І ЗАКАТАЮТЬ В АСФАЛЬТ КЛУМБУ

13.08.2015 11:53

Столична влада планує реконструювати площу перед центральним вокзалом. Головні нововведення - шлагбауми, що відокремлюють територію від "чужого" транспорту, нові парковки через які ліквідують клумбу

За словами директора КП "Київтранспарксервіс" Володимира Першина, рух на площі безпосередньо перед вокзалом обмежать, відокремивши її шлагбаумами, а перед цією ділянкою побудують розворотне коло, повідомляє depo.ua з посиланням на "Вести".

"Це потрібно, щоб оптимізувати на ній рух транспорту і збільшити площу стоянок. Регулювання шлагбаумами прибере звідти зайвий, транзитний транспорт. Узгодження схеми триватиме у багато етапів, стосунок до неї будуть мати багато органів, комунальні підприємства, тож схема поки що в початковому вигляді. Але за основу братимуться напрацювання попередніх років", - сказав Першин.

За його словами, перед вокзалом також планують збільшити кількість паркомісць - за рахунок зеленого острівця, на якому облаштують парковку. Серед іншого, в КП наполягають, що в лівому крилі вокзалу необхідно добудувати багаторівневий паркінг, який "завис" у статусі недобудови ще з 2001 року, а на його даху побудувати автостанцію.

У департаменті транспортної іфраструктури КМДА майбутню площу перед вокзалом бачать схожою на під'їзд до "Жулян". До слова, саму реконструкцію планували до Євро-2012, але тоді проект так і не був реалізований.

"Згідно з проектом, планується обмеження в'їзду на площу. На під'їзді буде встановлений шлагбаум. Заїжджаєш - отримуєш жетон. Приміром, 10 хвилин буде безкоштовно. Потім - згідно з встановленим тарифом. Сама ж дорога матиме дві розводки і складатися з чотирьох смуг. Дві смуги будуть для громадського транспорту, дві інші для приватного. Скверів і фонтанів там не буде, скоріше, навпаки, по максимуму все закатати в асфальт. Відносно ярусного паркінгу вокзалу - поки його чіпати не будемо (вирішується питання з продовженням договору оренди земельної ділянки). Взагалі робиться це все для того, щоб обмежити заїзд на площу автобусів із закликальниками і впорядкувати паркування", - уточнили в прес-службі департаменту транспорту Києва.

Там додали, що буде проведений тендер, на основі якого визначать переможця. Замовником цих робіт є "Київпарктранссервіс".

comments powered by HyperComments

Последние