У ПУТІНА МАЛО ЧАСУ НА МАСШТАБНИЙ НАСТУП, — РОСІЙСЬКИЙ ЕКСПЕРТ

13.08.2015 07:24

Про це у статті для "Апострофа" написав російський військовий експерт Павло Фельгенгауер.

"У Москві розуміють, що військовий варіант може дуже скоро зникнути. Що вже майже закінчилося літо. Що зараз серпень, а для того, щоб воювати, залишилася тільки частина вересня. Потім все. У російських збройних силах почнеться осінній призов і масова демобілізація. Тому нові військові дії доведеться відкласти до січня-лютого. Зараз закінчується час, відведений для проведення військової операції", - вважає експерт.

У Росії зараз для проведення широкомасштабних бойових дій все готово. А потім це все скінчиться. Якщо не використати цей момент, то військову опцію доведеться надовго відкласти. Схоже, що ця військова опція буде використовуватися зараз,
— припустив Фельгенгауер.

За його словами, ймовірність подальшої ескалації дуже висока, причому по всьому фронту. Метою ескалації, як зазначає експерт, є. швидше за все, тактичні цілі.

При цьому стратегічною метою є нанесення поразки Збройним силам України, що призведе до політичної кризи в Україні, колапсу країни і зміни режиму в державі. Як відомо, в розумінні Кремля ваша країна повинна бути переформатована в якусь конфедерацію", — додав він.

comments powered by HyperComments

Последние