В УКРАЇНІ СКЛАЛИ «ЧОРНИЙ СПИСОК» РОСІЙСЬКОЇ ПРОПАГАНДИСТСЬКОЇ «ЛІТЕРАТУРИ»

11.08.2015 19:33

Державний комітет з питань радіо та телебачення України звернувся до Державної фіскальної служби України з проханням внести книжкові видання антиукраїнського змісту до переліку товарів, заборонених до ввезення на територію України. Про це повідомила 9 серпня прес-служба Держкомтелерадіо.

«Ці заходи продиктовані необхідністю запобігти застосуванню Російською Федерацією проти громадян України методів інформаційної війни і дезінформації, поширенню ідеології людиноненависництва, фашизму, ксенофобії і сепаратизму», – заявив перший заступник глави відомства Богдан Червак.

Він додав, що наразі складено список із 38 книг антиукраїнського спрямування, однак перелік українофобських книг може поповнюватись новими назвами.

«У списку зараз – 38 назв видань таких одіозних персонажів, відомих українофобів, як Едуард Лимонов, Сергій Доренко, сповідувача праворадикальних, екстремістських, імперських ідей Олександр Дугіна, штатного автора російського імперського руху» Сергій Родіна та інших. Назви їхніх опусів уже говорять самі за себе: «Вперед в СССР», «Сверхчеловек говорит по-русски», «Независимая Украина: крах проекта», «Киев капут, «Поле боя – Украина. Сломанный трезубец»», – розповів Богдан Червак.

Зазначимо, російські ЗМІ і деякі українські пишуть, що Україна вже заборонила ці книги, однак такої офіційної інформації від українського відомства наразі немає.

comments powered by HyperComments

Последние