МЗС ТЕРМІНОВО ПРОІНФОРМУЄ ОБСЄ, ЄС ТА НАТО ПРО ЗАГОСТРЕННЯ СИТУАЦІЇ НА ДОНБАСІ

10.08.2015 11:26

Атака бойовиків на н.п. Старогнатовка Донецької області є тривожною ознакою подальшої ескалації ситуації на Донбасі. Про це йдеться в заяві МЗС України.

Міністерство закордонних справ терміново проінформує усі партнерські структури про загрозу ескалації конфлікту на Донбасі.

«За дорученням Президента України МЗС невідкладно поінформує Діючого голову ОБСЄ, держави-учасниці Нормандського формату, ЄС та НАТО про загострення ситуації на Донбасі та загрозу зриву плану мирного врегулювання», - йдеться в повідомленні.

У відомстві висловили впевненість, що обстріли, наступальні дії, залякування спостерігачів спецмиссии ОБСЄ «є частиною свідомо обраної небезпечної лінії на зрив Мінських домовленостей».

«У МЗС України звертають увагу на значну інтенсифікацію провокацій, обстрілів і цілеспрямованих атак на позиції сил Антитерористичної операції зі сторони підтримуваних Росією бойовиків. Тільки за останні кілька днів значно зросла кількість обстрілу не тільки позицій українських підрозділів, але і цивільних об'єктів. Атака силами батальйонної тактичної групи при підтримці важкої броньованої техніки, танків і Бтрів в напрямку населеного пункту Старогнатовка, що сталася 10 серпня, є тривожною ознакою подальшої ескалації ситуації», - сказано в повідомленні.

comments powered by HyperComments

Последние