США ДАДУТЬ ЩЕ $500 МІЛЬЙОНІВ ДЛЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ - БАЙДЕН

10.08.2015 22:39

Україна отримає додаткових 500 мільйонів доларів від уряду США на фінансування тренувань військових. Про це повідомив віце-президент США Джозеф Байден у своєму листі голові комітету у закордонних справах Верховної Ради України Ганні Гопко, повідомляє прес-служба парламентського установи.

За словами Байдена, ці кошти будуть спрямовані на тренувальні програми на полігоні в Яворові Львівської області для Національної гвардії та Збройних сил України. Віце-президент США також підтвердив готовність уряду Штатів надати додаткові два мільярди доларів кредиту, про який вже було попередньо домовлено в квітні цього року.

"Саме підтримка військових міжнародним співтовариством є показником їхнього розуміння важливості обороноздатності України, яка сьогодні є останнім бар'єром для Путіна на шляху до Європи", - зазначила Гопко.

Байден також зазначив, що уряд США буде переконувати Євросоюз у необхідності подальших санкцій проти Росії.

"Якщо Росія не виконає свої зобов'язання в рамках Мінських домовленостей, або якщо здійснить нові військові наступи уздовж лінії конфлікту, Сполучені Штати збільшать ціну, яку Росія платитиме за агресію проти України. Наші санкції щодо Росії за її дії в Криму також залишатимуться чинними доти, поки Росія не завершить окупацію незалежної території України", - наголосив віце-президент США.

comments powered by HyperComments

Последние