ДЕОКУПАЦІЯ КРИМУ БУДЕ НЕВІДВОРОТНОЮ, - ЧУБАРОВ

10.08.2015 16:25

Голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат Рефат Чубаров переконаний у неминучості деокупації Криму

Про це Чубаров написав на своїй сторінці у Facebook.
"Росія, окупувавши Крим, у самих зневажливих і агресивних формах знехтувала всіма нормами міжнародного права, включаючи Декларацію ООН про права корінних народів, прийняту Генеральною Асамблеєю ООН 13 вересня 2007 року. Відповідно, невідворотна деокупація Криму буде супроводжуватися примусовим поверненням Росії до рамок міжнародного права, в якому права корінних народів посідають одне з центральних місць", - упевнений Чубаров.
Нагадаємо, що 5 серпня Чубаров анонсував проект змін у розділ Конституції про Крим.
"Я думаю, що ми у вересні оприлюднимо цей проект, ми дописуємо 10 розділ Конституції України. Автономія є в тій частині, яка вже затверджена ВР, і зараз, наскільки розумію, створена конституційна комісія в частині децентралізації серед усіх регіонів, які зазначені в Конституції, також вказана АР Крим. Отже, АР Крим включається до Конституції України. Головне зараз - попрацювати над удосконаленням змісту, у тому числі виходячи з права кримськотатарського народу на самовизначення на своїй землі", - заявив Чубаров.
В червні голова Меджлісу кримськотатарського народу висловив переконання, що президент РФ Володимир Путін готується до жорстких переговорів по Криму.

comments powered by HyperComments

Последние