ЯПОНІЯ ПЕРЕЗАПУСКАЄ ПЕРШИЙ РЕАКТОР З ЧАСІВ АВАРІЇ НА "ФУКУСІМІ"

10.08.2015 12:19

Перший за останні чотири з половиною роки ядерний реактор знову запрацює в Японії. Його надійність перевірили згідно з більш жорсткими вимогами до техніки безпеки, введеними після аварії на АЕС "Фукусіма-1" 2011 року.

На півдні Японії у вівторок, 11 серпня, відновлять експлуатацію ядерного реактора. Йдеться про реактор № 1 на атомній електростанції у Сендаі, повідомляє інформагенція AP із посиланням на компанію Kyushu Electric Power.
Японське відомство з регулювання ядерної енергетики минулого вересня підтвердило безпеку запуску реактора № 1 та ще одного на АЕС у Сендаі. Реактор почне постачати енергію у п'ятницю, 14 серпня, а наступного місяця досягне максимального обсягу продукованої енергії.
Перезапуск реактора стане першим після чотирьох з половиною років перерви, відколи у 2011 році внаслідок потужних землетрусу та цунамі сталася аварія на АЕС "Фукусіма-1", що на північному сході Японії. Після аварії роботу понад 50 реакторів було призупинено для ремонту або перевірки техніки безпеки. Уряд Сіндзо Абе прагне відновити роботу реакторів задля живлення економіки країни, що зараз вимушена закуповувати електроенергію закордоном.

comments powered by HyperComments

Последние