ЛІТАКИ ШВЕЦІЇ І ДАНІЇ ПРОІНСПЕКТУЮТЬ НЕБО НАД РОСІЄЮ

10.08.2015 05:31

 З 10 по 14 серпня Швеція і Данія здійснять спостережний політ над Росією в рамках Договору з відкритого неба. Про це УНН повідомляє з посиланням на РІА "Новини".
Як повідомив начальник російського національного центру зі зменшення ядерної небезпеки Сергій Рижков, у цей же час Росія інспектуватиме небо над Італією.

"З 10 по 14 серпня 2015 року в рамках реалізації міжнародного Договору з відкритого неба спільна місія Швеції та Данії виконає спостережний політ над територією Російської Федерації на шведському літаку спостереження СААБ-340Б", - сказав С.Рижков.
Зазначається, що російські фахівці проконтролюють дотримання параметрів польоту і застосування апаратури спостереження, передбачених договором з відкритого неба.
"Наглядовий політ виконується з метою сприяння більшій відкритості та транспарентності у військовій діяльності держав-учасників договору, а також зміцнення безпеки через зміцнення заходів довіри", - сказав начальник центру зі зменшення ядерної небезпеки.
Нагадаємо, договір з відкритого неба був підписаний в 1992 році і став одним із заходів по зміцненню довіри в Європі після Холодної війни. Він діє з 2002 року і дозволяє країнам-учасницям відкрито збирати інформацію про збройні сили та заходах один одного.

comments powered by HyperComments