СЕКРЕТИ ПОБУТОВИХ ФІЛЬТРІВ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

06.08.2015 00:52

Стаціонарні фільтри для очищення води

Якщо підходити до питання очищення водопровідної води серйозно, то альтернативи стаціонарному фільтру немає. Подібні пристрої підключаються безпосередньо до водопровідної труби і закріплюються зазвичай під мийкою. Очищена з їх допомогою вода подається по трубці до окремого крану, який встановлюється на раковині поруч з основним. Такі побутові фільтри для очищення води мають солідний розмір і найбільший ресурс (6000 - 10000 літрів), хорошу продуктивність (до 3 літрів на хвилину), і дозволяють отримати максимальну якість очищення води. Дивіться детальніше  " фильтры бытовые для очистки воды "

1. Пасивні багатоступінчасті фільтри. (Гейзер, Аквафор, Бар'єр, Atoll)
Фільтр для очистки води Це найпоширеніший клас стаціонарних фільтрів для очищення води. Найбільш популярні у нас вироби фірм "Гейзер" і "Аквафор". Вони мають дві-три ступені очищення, кожна з яких працює за своєю технологією. Першою перешкодою на шляху водопровідної води зазвичай коштує картридж грубої механічної очистки. Він вловлює найбільші частки і пластівці іржі.

За ним стоїть іонообмінний картридж, який уловлює солі жорсткості, розчинене і колоїдне залізо, важкі метали та їх сполуки. За рахунок своїх маленьких пір такі патрони здатні затримувати і багато патогенні бактерії.

На виході, як правило, розташовується картридж тонкого очищення, наповнений активованим вугіллям, де осідають багато просочилися через дві перші перешкоди домішки.


Даний клас виробів дозволяє домагатися хорошою ступеня очищення, але йому притаманний один дуже серйозний недолік. Картриджі затримують в своїх порах бактерії і деякі віруси, які, потрапивши в комфортні умови, починають розмножуватися з величезною швидкістю. У якийсь момент ця зараза проривається в очищену воду, роблячи її, ще гірша за водопровідну. Коли відбудеться цей залповий викид сказати важко. Принаймні, я б радив міняти картриджі рази в два частіше, ніж рекомендується в інструкції до таких фільтрів.

Деякі фірми випускають катріджі, що містять металеве сереборо, і обіцяють, що воно буде пригнічувати ріст бактерій. Але, найчастіше, це просто маркетинговий хід. Бактерії здатні вбивати тільки іони срібла. А їх у воді після контакту з металевим сріблом - кіт наплакав.

comments powered by HyperComments

Последние