ГРЕЦІЯ ВЖЕ БЛИЗЬКА ДО НОВОЇ БАГАТОМІЛЬЯРДНОЇ УГОДИ – ЦИПРАС

06.08.2015 15:23

Греція вже близька до укладення нової багатомільярдної угоди з кредиторами.
Про це повідомив прем’єр-міністр Греції Алексіс Ципрас, передає Reuters.
«Ми знаходимося на заключному відрізку. Незважаючи на всі складнощі, ми сподіваємося, що ця угода дасть змогу покласти край невизначеності щодо майбутнього Греції», - сказав Ципрас.
На його думку, досягнення згоди з кредиторами поставить крапку в питанні щодо вірогідного виходу Греції з єврозони.
Агентство наголошує, що Греція має врегулювати питання з кредиторами або отримати нову позику до 20 серпня, коли настане час виплачувати 3,5 млрд євро європейському центробанку. «Обидві сторони заявили, що угода можлива, хоча Європейська комісія назвала цю мету амбіційною і зазначила, що багато роботи ще залишається попереду»,  йдеться у матеріалі.
Нагадаємо, що Греція розпочала перемовини щодо нового кредиту із МВФ, європейським центробанком, Європейською комісією та представниками Європейського механізму стабільності ще минулого тижня. «Останні заяви, як з грецького боку, так і з боку європейських чиновників, щодо прогресу у досягненні нової кредитної угоди у 86 млрд євро були неочікувано оптимістичними.  У випадку успішного їх завершення, позика дозволить запобігти розоренню країни та колапсу її економіки», - підсумовує видання.

comments powered by HyperComments

Последние