ДОСЯГТИ НОВИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У МІНСЬКУ ПРО ВІДВЕДЕННЯ ОЗБРОЄННЯ ТАК І НЕ ВДАЛОСЯ

05.08.2015 19:23

Досягти нових домовленостей про відведення озброєння на сході України на засіданні у Мінську так і не вдалося.

Про це повідомляє агенство "Інтерфакс-Україна" посилаючись на джерело у контактній групі. "На жаль, поки немає підсумкового остаточно узгодженого документа, готового до підписання. Робота буде продовжена", - заявило джерело агенства.

Напередодні відбулася зустріч робочої підгрупи з безпеки Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі. Перемови тривали майже півдоби. Як повідомив представник ОБСЄ Мартін Сайдік вдалося за цей час, зокрема, досягти домовленості щодо розмінування залізничних шляхів.

"До наступного тижня буде розроблено графік робіт з розмінування і відновлення залізничної інфраструктури на ділянці Микитівка, також окремі райони Донецької області, і Майорська на території, контрольованій Україною. Дана ділянка відіграє важливу роль для здійснення поставок вугілля", - повідомив представник ОБСЄ Мартін Сайдік.

Нагадаємо, робоча група з гуманітарних питань Контактної групи по Україні погодилася з необхідністю створення умов для відновлення пропускного режиму на лінії розмежування на Донбасі.

comments powered by HyperComments

Последние