ОБСЄ ПОЯСНИЛА СВОЮ ЗАЯВУ ПРО РОСІЙСЬКИХ ДЕСАНТНИКІВ В УКРАЇНІ

05.08.2015 13:54

Заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Олександр Хуг прокоментував доповідь місії, в якій стверджувалося, що спостерігачі виявили російських військових у місці зберігання важкого озброєння, відведеного самопроголошеної «Донецької народній республіці».
Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ, відповідно до свого мандату, повідомляє про те, що бачать і чують її спостерігачі, нагадав Хуг, пише російський телеканал «Дождь».
«Що стосується цього інциденту, як і інших подібних випадків (наприклад, із затриманими в Києві, які називають себе російськими офіцерами; ми також посилаємося на самопроголошені влади, наприклад," мерів ", так як вони самі себе так називають). Звіт ОБСЄ про цей інцидент був досить точним, інформативним і збалансованим », - підкреслив заступник голови місії.
«Я також повинен прояснити, що підтвердити подібну інформацію часто дуже складно або неможливо. Тому ми звітуємо про те, що бачимо і чуємо під час спостережень », - уклав Хуг.
ОБСЄ 2 серпня опублікувала доповідь Спеціальної моніторингової місії в Україні, в якому стверджувалося, що спостерігачі виявили присутність російських військовослужбовців без відзнак в місці зберігання важкого озброєння, призначеного для «ДНР». У доповіді зазначалося, що озброєний чоловік, який охороняв зброю, заявив, що він і інші присутні на об'єкті відносяться до 16-ї повітряно-десантній бригаді з Оренбурга.
Міністерство інформаційної політики України пізніше заявило, що інформація не відповідає дійсності, оскільки такої бригади не існує. У відомстві припустили, що це може бути «чи запланована інформаційна спецоперація для дискредитації українських ЗМІ та ОБСЄ, або дурість російських терористів».
У Міноборони Росії також заявили, що «в Повітряно-десантних військах частини з таким найменуванням не існує».

comments powered by HyperComments

Последние