МІЖНАРОДНІЙ ІНСПЕКЦІЙНІЙ ГРУПІ ПЕРЕДАЛИ ДОКАЗИ ПРИСУТНОСТІ ВІЙСЬК РФ НА ДОНБАСІ

04.08.2015 20:45

Факти численних порушень положень Мінських угод бойовиками та докази присутності військ Російської Федерації на території України надали представникам багатонаціональної інспекційної групи, що працює в зоні АТО.
Про це повідомляє прес-центр АТО на своїй сторінці у Фейсбуці.
"У ході зустрічі представники інспекційної групи були поінформовані стосовно ситуації, що склалася в зоні відповідальності сектору «А». Інспекторам були наведені беззаперечні докази присутності військ Російської Федерації на території України, факти численних порушень положень Мінських угод в частинні використання бойовиками важкого озброєння", - йдеться у повідомленні.
Інспекційну групу, до складу якої увійшли офіцери з Чорногорії, Данії, Словаччини очолював офіцер збройних сил Канади підполковник Гарі Хардвік, сектор «А» представляв заступник керівника сектору полковник Олександр Селецький.
Під час зустрічі порушувалося багато питань в тому числі і питання всебічного забезпечення. Відповідаючи на них заступник керівника сектору «А» зокрема, подякував канадським офіцерам за допомогу, яку надає Канада Збройним Силам України.
За словами представника Генерального штабу ЗС України підполковника Дмитра Янталця, в зоні проведення АТО інспекційна група ще проведе низку важливих зустрічей, про результати яких будуть офіційно повідомлені усі держави учасниці ОБСЄ.

comments powered by HyperComments

Последние