ЩО ТАКЕ КОНВЕРТАЦІЯ ВАЛЮТИ?

03.08.2015 01:10

Конвертація - вільний процес обміну одного виду валюти на іншу. Іншими словами, конвертація являє собою здійснення різних платіжних процесів за коштами обміну валют різних держав. Дивіться детальніше конвертер валют .
Такі грошові операції, наприклад, за допомогою кредитних банківських карт проводяться не тільки в межах однієї країни, а й у межах відразу декількох. При цьому держава, в якій можливе проведення валютних операцій, не втручається в цей процес. Такий вид валютних операцій називається - вільно конвертованим. На даний момент вільно конвертовані валюти складають 15% від загального числа всіх існуючих валют. Безперешкодно обмінювати будь-яку валюту можуть тільки країни США. Для них немає ніяких обмежень в обміні, будь-то канадський долар, японська Йена і так далі. На всій Землі існує всього 17 визначених іноземних валют. В свою чергу, вільно конвертована валюта є одним з показників економічної стабільності країни . Вільний обмін валют набагато спрощує всю зовнішньоекономічну роботу  всієї держави. Валюта, яка може бере участь в міжнародних фінансових операцій, і обмінюватися не на всі грошові одиниці в інших країнах і державах називається - частково конвертованою.

Наприклад, російський рубль на даний момент не є валютою, яка конвертується вільно. Це пов'язано, насамперед, з різними внутрішньо-економічними чи політичними проблемами всередині держави. Причому чим в більшу кількість країн обмінює яку-небудь валютну одиницю, тим вище її рейтинг по всьому світу. У деяких ситуаціях, можливо, провести обмін обмеженою по конвертації валюти шляхом додавання грошових одиниць, які належать до класу вільно конвертованих валют. Конвертація важлива також для міжнародних фондових ринків і банківських установ.

comments powered by HyperComments

Последние