КРЕМЕНЧУК: ФІЛІЮ УКРТРАНСНАФТИ БЛОКУЄ ПЕРЕОДЯГНЕНА ОХОРОНА ПРИВАТУ - ПАСІШНИК

03.08.2015 15:22

В’їзд і виїзд до кременчуцької філії "Укртранснафти" заблокувала приватівська охорона у спецодязі НПЗ.
Про це повідомив виконавчий директор НАК "Нафтогаз України" Андрій Пасішник у Фейсбуці.
"Повідомлення з кременчуцької філії "Укртранснафти" - вхід і виїзд заблоковані наметами з приватівською охороною у спецодязі НПЗ. Отримавши від держави необгрунтовано понад півмільярда гривень можна цілу армію рік утримувати", - написав він.
Раніше Пасішник повідомляв, що вдалося ідентифікувати "спортсменів" у заводському спецодягу, які вчора блокували ЛВДС (лінійно-виробничу диспетчерську станцію), а сьогодні - "пікетують" офіс кременчуцької філії "Укртранснафти": "Це працівники охоронної структури групи "Приват", які базуються в казармах колишнього заводу БВК, що розташований поруч з НПЗ".
"Діяльністю цієї структури керує такий собі громадянин Рос...ха Богдан Петрович, 1962 р.н. Офіційно, ці "заводчане" входять до одного з відділів охорони "Укртатнафти". Саме цих "пікетувальників" зовсім нещодавно звозили автобусами з Кременчука до "Укрнафти", - наголосив Пасішник.
Виконавчий директор "Нафтогазу" також зазначив, що минув місяць з дати листа, відправленого керівнику "Укртатнафти" щодо технологічної нафти, але по цей час відповіді на нього з боку заводу так і не надходило.
"Для врегулювання проблемних питань з технологічною нафтою, "Нафтогаз" запропонував заводу викупити цю технологічну нафту за ринковою вартістю, на умовах відтермінування оплати. Це дало б можливість нафтопереробному підприємству придбати нафту на вигідних умовах (без оплати тарифу транспортування до заводу, який нещодавно суттєво збільшився). Також, це б дало можливість збільшити рівень вітчизняної нафтопереробки, зменшити умовно-постійні витрати заводу та збільшити прибуток. Це дало б можливість збільшити зарплати та соцвиплати працівникам заводу", - підкреслив Пасішник.
Єдиною умовою з боку державної компанії, додав він, "є повернення сплачених заводу необгрунтованих витрат на оренду резервуарів для зберігання цієї нафти, бо згідно результатів перевірки її якості – нафтою, покладеною на зберігання, завод користувався, хоча й взамін повернуто нафту вищої якості ніж юралс".
"Як бачимо, відсутність навіть відповіді, красномовно свідчить про реальну мету псевдопатріотів - обідрати державну компанію і набити свої кишені", - резюмував Виконавчий директор "Нафтогазу".
Нагадаємо, 1 серпня у Кременчуці спортсмени, переодягнені у спецодяг "Укртатнафти", штурмували лінійно-виробничу диспетчерську станцію компанії.

comments powered by HyperComments