СИРІЙСЬКІ ВІЙСЬКА ВІДБИЛИ АТАКИ БОЙОВИКІВ В АЛЕППО І ЛАТАКІЇ, 35 ЖЕРТВ

03.08.2015 04:21

Сирійські війська зірвали в суботу спробу бандформувань захопити будівлю військово-повітряної академії на сході міста Алеппо (360 км від Дамаска), де знаходиться укріплений табір урядових сил. При відбитті нападу знищено 25 заколотників, передає УНН з посиланням на ТАСС.
Спроба прориву була зроблена також у західній частині Алеппо. Там командування застосувало авіацію для нанесення ударів по рухомих колон бойовиків. "Просування противника до передмість Кфар-Даїламі, Ель-Мансура і Хан-ель-Асал було зупинено. Бойовики зазнали втрат і відступили. Убито ватажки трьох озброєних угруповань", - повідомив сирійський військовий представник.
На північ від Латакії були розгромлені в Двейршане, Рауде, Дарре і Ель-Ваді. Втрати в рядах бандформувань склали не менше 50 убитими.
Сирійська армія продовжила контрнаступ в долині Сахль-ель-Габ між провінціями Ідліб і Хама. Військам вдалося там повернути під свій контроль ще два населених пункти Мардж-ез-Зухуров і Телль-Аур. Раніше була відвойована ТЕЦ в Зейзуне.
ВВС завдають ударів по середньовічній фортеці Калаат-ель Мадіке, що знаходиться в 45 км від провінційного центру Хама. Вона служить основним плацдармом бойовиків "Джебхат ан-Нусра". Їх польовий командир Абу Дардарі був убитий в ході операції.

comments powered by HyperComments

Последние