НАЙБІЛЬШІ КРЕДИТОРИ ПОГОДИЛАСЯ СПИСАТИ ЧАСТИНУ ЗАБОРГОВАНОСТІ УКРАЇНИ — THE WALL STREET JOURNAL

01.08.2015 08:47

Видання стверджує, що Україна готова прийняти списання менш значної частини боргу, ніж вимагала раніше

Група найбільших кредиторів погодилася списати частину заборгованості України, щоб прискорити процес реструктуризації нашого зовнішнього боргу. Про це з посиланням на близькі до переговорів джерела пише The Wall Street Journal.


«Після кількох місяців відносної безвиході група кредиторів, що постраждали в результаті конфліктів у країні, зазначила, що готова прийняти невелике зниження номінальної вартості українських облігацій, щоб прискорити процес реструктуризації заборгованості», — пише видання.


При цьому повідомляється, що кредитори докладають зусиль щодо забезпечення швидкої, взаємоприйнятної та стійкої реструктуризації боргу, при цьому зберігаючи доступ України до ринків капіталу.

Ще одне джерело видання, знайоме з ходом переговорів, заявило, що Україна останнім часом показала, що готова погодитися на списання менш значної частини боргу, ніж вимагалося раніше.

 

Сьогодні має відбутися засідання ради директорів МВФ, на якому буде розглядатися питання чергового траншу Україні.

Раніша Наталія Яресько не виключала оголошення в Україні технічного дефолту вже в липня. Тим часом наша країна сплатила відотки за кредитами, через які міг бути оголошений цей дефолт.

comments powered by HyperComments