РФ СВОЇМ ВЕТО ПОКАЗАЛА НЕЛЮДСЬКЕ СТАВЛЕННЯ ДО ПАМ'ЯТІ ЗАГИБЛИХ У МН17 - ДИПЛОМАТ

31.07.2015 17:59

 Росія – єдина країна, яка виявила вчорашнім голосуванням на Радбезі ООН своє нелюдське ставлення до пам'яті загиблих у катастрофі МН17. Про це в ефірі "5 каналу" заявив директор департаменту політики і комунікацій МЗС України Олексій Макеєв, передає УНН.
"Вчорашнє засідання Радбезу ООН довело, що дипломатія – це не тільки якісь відносини між державами. Вчора говорили про загиблих людей, про пам'ять, і про те, що родичі ніколи не заспокояться, поки не настане момент правосуддя. Це була дипломатія для людей. І нелюдське поводження з пам'яттю загиблих показала лише Росія", - сказав він.
За його словами, питання встановлення істини було домінуючим в обговоренні. Всі 11 країн-членів Радбезу ООН, які виступили за введення трибуналу, говорили саме про про момент справедливості і правосуддя.
Нагадаємо, 17 липня 2014 року був збитий літак Boeing777 "Малайзійських авіаліній" біля Тореза Донецької області, внаслідок чого загинули всі пасажири та екіпаж (загалом 298 осіб). Згідно з попередніми результатами розслідування причин катастрофи, малайзійський Boeing777 був збитий ракетою.

comments powered by HyperComments

Последние