СОННИК - РОЗГАДАЙ СВІЙ СОН.

30.07.2015 01:21

Цікаві й сірі, просочені відгомонами минулого дня або, навпаки, що несуть у собі якісь знамення, що переносять нас у далеке минуле або малюють у свідомості картини майбутнього, приємні або кошмарні - все це наші сни. Їх зміст віддавна було загадкою для людини - в різні часи існували різні тлумачення снів. Дивіться детальніше наш сайт "  значение снов "
Намагаючись дізнатися значення снів, люди, перш за все, намагалися зазирнути у своє майбутнє, зрозуміти, що готує їм доля. Правильно витлумачивши сон міг стати вірним застереженням, обіцянкою радості та благополуччя, навпаки, провісником хвороби або навіть смерті, обіцянкою сімейного щастя або швидкої одруження. Варіантів передбачення існувало й існує безліч, і всі вони зібрані в сонники або тлумачі снів.
Яким чином сни пов'язані з подіями, що відбуваються з людиною наяву? Пильнуйте, кожен з нас отримує величезну кількість інформації, цей потік безперервний і невичерпний. Наша свідомість змушене залишати в пам'яті лише найважливіші та значущі відомості, як би фільтруючи все інше. Тим не менш, людина в найдрібніших деталях запам'ятовує все, що відбувається з ним в кожен момент часу.
Це відбувається завдяки роботі підсвідомості, що збирає і аналізує всю інформацію, що надходить. У сні наша підсвідомість виходить на перший план, повертаючи людині непомічену їм інформацію за допомогою снів - яскравих образних дій, що розгортаються перед очима сплячого.
Саме тому значення снів складно переоцінити, хоча і не виключено, що в деяких випадках їх зміст формується під впливом яскравих вражень минулого дня, або є лише відображенням щойно сталися. Тим не менше, наші сни залишаються невичерпними джерелами інформації. Найчастіше пророкування, зроблене на їх основі, збувається.
Як же розгадати свій сон? Наш сайт «Сонник» створений для того, щоб допомогти вам у цьому. Щоб дізнатися тлумачення сну, вам потрібно як би розкласти його на складові, виділити найяскравіші його моменти. Після цього необхідно позначити їх одним словом, наприклад, «розставання» або «вечірка» і знайти його в запропонованому соннику - тлумачення снів буде визначатися його значенням.
Проте варто враховувати, що істинне значення сну розкривається в сукупності визначень найбільш яскравих його моментів. Крім того, варто звернути увагу на предмети, людей і тварин, що оточують вас у сні - цілком імовірно, що вони також що-небудь символізують.

comments powered by HyperComments

Последние