РОСІЙСЬКИХ СПЕЦПРИЗНАЧЕНЦІВ А.АЛЕКСАНДРОВА ТА Є.ЄРОФЄЄВА ПЕРЕВЕЛИ ДО ІЗОЛЯТОРА ТИМЧАСОВОГО ТРИМАННЯ СБУ - АДВОКАТ

31.07.2015 12:34

Затриманих на Донбасі російських спецпризначенців Євгенія Єрофєєва і Олександра Александрова перевели з Київського центрального військового госпіталю до ізолятора тимчасового тримання (ІТТ - ред.) СБУ. Про це у коментарі УНН розповіла адвокат Є.Єрофеєва Оксана Соколовська.
"Ще вчора, 29 липня, мого підзахисного Євгенія Єрофеєва і Олександра Александрова було переведено із військового госпіталю до ізолятора тимчасового тримання ВЗДС СБ України, що знаходиться на Аскольдовому провулку у Києві", - відзначила О.Соколовська.
За словами адвоката, здоров’я Є.Єрофєєва і О. Александрова залишає бажати кращого, однак не зважаючи на це, їх було переведено із госпіталю.
Нагадаємо, 16 травня, під час штурму українських позицій в місті Щастя Луганської області в полон потрапили двоє спецназівців ГРУ ЗС Російської Федерації.
Російські військові отримали поранення і були доставлені до військового госпіталю в Києві.
Пізніше тодішній голова СБУ Валентин Наливайченко заявив, що полонені спецназівці будуть притягнуті до кримінальної відповідальності за участь у терористичній діяльності так званої ЛНР.

comments powered by HyperComments

Последние